O Elixíru

SPLŇTE SI SEN o zdravém pohybu a životosprávě!

 

ELIXÍR STUDIO pro zdravý pohyb a životosprávu vzniklo 1.10.2006 a vstupuje již do 12. roku své existence.

Věříme, že zde naleznete vše, co potřebujete pro Váš osobní životní elixír 🙂

Naše zázemí je na Vinohradech – na Náměstí Jiřího z Poděbrad (Vinohradská 70). kde disponujeme prostory o rozloze téměř 500 m2 se 4 velkými sály pro skupinové lekce nejrůznějších cvičebních stylů a pro individuální hodiny především pilates, na něž jsme odborníci a školitelé. Lidé se na nás obracejí s žádostí o radu a pomoc při řešení jejich bolestí zad – a my jim s veškerou láskou, péčí a nadšením ukazujeme cestu k životu bez bolesti.

Spolupracujeme se všemi předními benefitními společnostmi a nabízíme širokou škálu možností pro uplatnění benefitních programů nejen v oblasti cvičení, ale také NA DOVOLENOU v rámci CK ELIXÍR TOURS.

Cestovní kancelář je další z našich projektů, který se nám podařilo rozjet díky zázemí Elixír studia.  V roce 2012 jsme získali KONCESI CESTOVNÍ KANCELÁŘE A ZAHÁJILI JSME ČINNOST CESTOVNÍ KANCELÁŘE ELIXÍR TOURS. Naše cestovní kancelář vstoupila do šestého roku své existence a již se pyšní úspěchem ve Velké ceně cestovního ruchu a celou řadou spokojených cestovatelů.Naše cestovní kancelář, která je pojištěna proti insolvenci u ERV, se zaměřuje jak na individuální zájezdy, svatby a svatební cesty snů v exotických destinacích Indického oceánu (Seychely, Mauritius, Maledivy, Srí Lanka, Bali),  tak na skupinové sportovně – relaxační pobyty pro ženy v ČR a v zahraničí.  Je to naše pýcha a radost:) Na webových stránkách naleznete vše pro vaši pohádkovou dovolenou či svatbu: www.elixirtours.cz a www.elixiractive.cz. Pokud se rozhodnete cestovat s námi, nebudete litovat – postaráme se o Vaši dovolnou tak, abyste mohli užívat plnými doušky.

Vzhledem k tomu, jak se nám rozšířila nabídka lekcí, zjistili jsme, že se v České republice nedostává kvalitních lektorů, kteří by splnili naše představy a sny o kvalitním vedení lekcí. A tak jsme v červenci 2012 získali AKREDITACI MŠMT pro pořádání REKVALIFIKAČNÍCH KURZŮ PILATES a nyní NOVĚ i REKVALIFIKACI ZTV – INSTRUKTOR ZDRAVOTNÍ TĚLESNÉ VÝCHOVY. Proškolili jsme a certifikovali přes sto nových a věříme, že kvalitních a empatických lektorů. Vyučující lektoři ELIXÍR AKADEMIE  (obchodní partner Elixír studia) jsou oprávněni vést zkoušku podle nových národních kritérií, které vešly celonárodně v platnosti v roce 2015, a jsou zástupci autorizované osoby (Hospodářské komory ČR). Jsou proto oprávnění vést zkoušky profesní kvalifikace. Zároveň jsou prostory Elixír studia, kde probíhá výuka, uznány jako oficiální zkušební místo, tedy NÁŠ ÚČASTNÍK KURZU MŮŽE SLOŽIT ZKOUŠKU VE ZNÁMÉM PROSTŘEDÍ! (elixirakademie.cz) Vedle toho si Elixír akademie klade za cíl  nabízet školení pod vedením odborníků napříč fitness a bod & mind světem.

 

Každý den se snažíme, aby Elixír studio bylo dokonalé místo pro plnění všech snů! Vašich i našich.

 

Staňte se členem rodiny #elixirka

 

Tým Elixír studia -#elixirky